Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valahonnan meglehet nézni...

Valahonnan meglehet nézni ezeket a feladatokat? (lent)

Figyelt kérdés

7. osztályos biológia,kémia,fizika,és földrajz könyvünkhöz van feladatlap amibe a dolgozatok vannak.

A Bioszt a nemzeti tankönyvkiadó adta ki és Hajdó Ákos írta...ugyanez van kémia stb. ben is.ha nem ugrik be:

[link]


valaki felrakná ennek a feladatlapját ha tudja, vagy ha fenn van valahol megadná a címét?kösz


2010. nov. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

print "tanulas="

tanulas=gets.chomp.to_s


if tanulas=="fogok tanulni"

......puts "jol teszed!"

end

if tanulas=="inkabb megszerzem a dolgozatot"

......puts "tanulj baz.dmeg!"

end

puts "viszlat!"

gets

2010. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jolvan na XD csak kérdeztem mondjuk gondoltam hogy senki nem rakja fel mert ezt max a tanárok tudnák megszerezni azok meg soha nem rakják fel:D
2010. nov. 14. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
mértnem írod inkább ide ki a kérdéseket és akkor itt válaszolnának rájuk. kidolgoznák helyetted.
2010. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem tudom a dolgozat kérdéseket, de ha majd lesz egészen biztos hoogy kiirom;)
2010. nov. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!