Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános és középiskolások!...

Általános és középiskolások! Ha nem lennél normális órán, és a tanár adna neked egy pofont, akkor haragudnál rá?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan reagálnál? Elmondanád otthon? A szüleid mit szólnának?
2010. nov. 16. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Nemére kívüli tekintettel jól pofánverném én is.

Ha itthon nem nyúl hozzám a saját családtagom. Majd pont 1 idegen f*szfejnek fogom elnézni.


Majd jönnek a nagyokosok mindjárt h szemét vagyok. Lehet h így van. de senki ne nyúljon hozzám.

18/F

2010. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én minden tanárt tisztelek,de ez nem azt jelenti,hogy szeretem is és hogy kedvelem.Én sosem szájaltam vissza a tanárnak.Elég csendes gyerek voltam.De ha mégis kaptam volna egy pofont,akkor tuti ideges lettem volna,de a lelkem mélyén tudom,hogy oka is volt.Mert ok nélkül csak nem pofozkodnak: D Persze hogy elmondanám otthon :) Valószínűleg kérdeznék,hogy miért és ha megérdemeltem akkor helyeselni is fogják: D Szerintem nagy botrány nem lenne belőle,mivel nem csinálnék : D megtörtén kész...de remélem nem fog.. >.<
2010. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Úgy gyomron vágnám hogy kitaccsolná az aznapi étel betevőjét :D 18/F
2010. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ha okkal kaptam, én nem haragudnék. Otthon nem merném elmodani, mert lekiabálnák a fejem.

Légyszi írjatok még!

2010. nov. 17. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem az egyetemet, de azért válaszolnék, nem volt olyan rég az a gimnázium :D Szóval egyrészt velem soha nem történne ilyen, mert tiszteltem (ez nem jelenti azt, hogy szerettem is) minden tanáromat annyira, hogy ha egyszer rám szólt (nem szoktak rögtön pofozkodni), akkor normálisan viselkedem, szóval sosem kerültem ilyen helyzetbe. De ha kerültem volna, valószínűleg tudomásul veszem, és belenyugszom. Egy pofonba nem halt bele senki, szóval szerintem megengedhető, mint fegyelmezési eszköz. Otthon nem mondtam volna el, mert nem az ő gondjuk. 19/L
2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

mi az hogy haragudnék rá !! ha oka lenne rá azt mondom oké, egyébként a tanárok órai kereten kívűl nem igazán mutatnak érdeklődést a diákok irányába...

ja, és ha megcsapna, ha kedvelem ha nem, jönne velem a rendőrségre, hogy bántalmazott.

2010. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra akkor is elfogadhatatlan lenne, ha nyomós indoka is lenne a pofonra. Vissza persze nem ütnék, de valószínűleg megkérdezném, hogy mi a jó k*rva életet képzel. Majd abban a percben mennék az igazgatóhoz, és nekem lenne igazam!

Otthon egyértelműen megtudnák.

Ha nem engem, hanem egy osztálytársamat pofozná meg egy tanár, még ha nem is kedvelem az illetőt, én abban az esetben is jelezném igen nagymértékű felháborodásomat a tanárnak!

Ilyet egyszerűen nem lehet csinálni...

Szerencsére, a jelenlegi tanáraim egyikével sem tudnám elképzelni ezt a szituációt.


16/L

2010. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Milyen sok szájhős van... Ezért ilyen agresszív az összes fiatal... inkább az eszeteket kéne használni először és utána az erőtöket.

Én nem mondom, hogy nem lennék ideges ha egy tanár pofán vágna,de hogy nem ütnék vissza, az 1000%. Azért ő többet letett az asztalra mint egy taknyos 16 éves gyerek. És én szerintem megvolt rá az oka... nem nagyon szoktak a tanárok pofozkodni és nem véletlenül. Valószínűleg volt oka hogy miért kaptad.

És sajnos pont azért vagytok ilyen neveletlenek meg agresszívak(tisztelet a kivételnek) mert nem kaptatok otthon leszidást és egyáltalán nem nevel senki bennetek.

Nyugodtan lehet háborogni, csak azt sajnálom hogy senki nem néz magába, akinek kéne!

2010. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

A 16/L válasoló vagyok...

Lehet sok az agresszív gyerek, de az életben CSAK azok érvényesülnek, akik mernek szólni, akik élelmesek. Hiába rendes gyerek, otthon a legkissebb dologért is leszídják, de mi lesz belőle? A pofozkodó tanár, esetleg. Merthogy elfolytják benne az agresszivitást. (Tudom, ezzel eléggé általánosítottam, csak próbáltam erőteljes példát írni, hogy meg lehessen érteni.)

Annak, aki 16 éves, miért nincs joga felháborodni, és megkérdőjelezni a pofon helyességét?

2010. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert nagy valószínűséggel nyomós oka volt rá a tanárnak. Szerinted a tanárok szeretnek verekedni? Az iskolákban komoly következménye lehet annak ha egy tanár bántani mer egy diákot és ezt ők is tudják. Nincs joguk pofán vágni senkit, de azért ők is emberek és a diákok stílusa manapság eléggé bicskanyitogató. Hozzátenném, hogy én is tanulok még, ezért pontosan látom hogy milyenek a diákok a tanárokkal, és igazából nagyon sokat eltűrnek a tanárok.

És nem mondom, persze, az ember álljon ki a véleményéért,mert valóban az tud jobban érvényesülni az életben, de manapság ez nagyon eldurvult és már lassan senkire nem lehet ránézni sem, mert sértésnek veszi.

2010. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!