Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EL lehet valahol helyezkedni...

EL lehet valahol helyezkedni állattenyésztő mérnöki diplomával? Érdemes ezt tanulni az egyetemen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:51
 1/2 anonim válasza:

szia!

igen el lehet vele helyezkedni,de nagyon nehezen,ráadásul az agrár és hasonló mérnökökkel már telített a szakma,ahhoz képest is,hogy eleve kevés ember kell.én az alföldön egy összesen 3 ilyen céget tudok,ahova kereshetnek embereket,ezzel a diplomával.az egyik baromfi feldolgozással foglalkozik.(diplomás kevés kell,inkább a gyártósorra vesznek fel embereket,de azok mind éppen hogy elvégezték az általános iskolát,a másik az egy multinacionális vállalkozás.két testvér indította,ők foglalkoznak állattenyésztéssel és mezőgazdasági termékekkel is,a harmadikat pedig mindenki ismeri és szereti a szalámijukat.(szegedi cég)én nem ajánlanám ezt a szakmát senkinek sem. én is nemrég voltam ebben a helyzetben,hogy döntenem kellett,úgyhogy ismerem az érzést.próbálj olyat választani,amivel több ágazatban is el tudsz helyezkedni.de egy valami nagyon fontos,hogy bármi is legyen az a szak érdekeljen téged,mert én végül nem olyat választottam és nagyon megszenvedtem.ja ha fiú vagy,a tűzoltóságon is és mint pilóta is el tudsz helyezkedni,mert mindegy milyen diplomád van csak legyen.

2009. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor azt hiszem, ez nem volt túl jó ötlet. Kár.
2009. jan. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!