Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányas lesz a történelem...

Hányas lesz a történelem dolgozatom? :S

Figyelt kérdés

tudjátok nagyon izgulok, mert nagyon jó tanuló vagyok, 4-5-ös.. és most írtam egy történelem dolgozatot amit nem hinném hogy olyan jól sikerült.. ha még négyes az oké, de hármas ne legyen.....most tanuljuk az ókori egyiptomot (12/F) első kérdés: mit nevezünk városállamnak?: azt írtam hogy több város az egy városállam.. a városokat falak vették körül..stb..stb..volt a külső város, belső város..........stb....... a második kérdéshez nem írtam semmit mert nem tudtam:S és a harmadik és a negyedik kérdés biztos hibátlan mert azoknak utána tudtam nézni a könyvben... vajon hányas?? ha az első kérdésre ezt írtam be: (fent van) a második kérdéshez nem írtam semmit, és a harmadik negyedik kérdés hibátlan.......



(bocs a hülye kérdésért, de ha valaki ki tudja számolni hányas, megköszönném,,,hogy meg legyek nyugodva... csak egy hét mulva tudom meg az eredményt, és addig így izguljak?):SSSS hálás köszönet előre is)


2010. nov. 23. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
megbuksz :/
2010. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
(NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 23. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj Istenem, ha én ilyen lelkiismeretes lettem volna, kitűnőként lettem volna végig töriből. :D

Egyébként az első válaszod helytelen, a városállam(polisz) többnyire egy önálló államszervezeti egységgel működő várost és annak vonzáskörzetét jelenti.

Amúgy látatlanban nem mondanék rá semmit, de ne izgulj, a végelszámolásnál nem sokat fog ez a latba nyomni. Én speciel egy héttel az emelt töri előtt tanultam életemben először történelmet. No de azért engem se kell követni! :D

2010. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, de hányas..??
2010. nov. 24. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes inkább, de lehet, hogy hármas, tudni kéne hozzá a feladatokat is, mert lehet, h a hármas négyes egyszerű volt a kettes meg nehéz v fordítva..
2010. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha ilyen stréber vagy biztos 5ös a strébereket felfelé pontozzák.
2010. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
előre is köszönöm (aki normálisan válaszolt) a válaszokat... de már nem vagyok kiváncsi a válaszokra mert márt megtudtam az eredményt: 3// hármas lett:((
2010. nov. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!