Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora az esély arra hogy ha...

Mekkora az esély arra hogy ha munkanélküli lennék a munkaügyi központ támogassa azt a tanfolyamot amit kinéztem magamnak?

Figyelt kérdés
Néztem egy élelmiszer és vegyi árú eladóit, ami 60e a tanfolyamdíj és 24e a vizsgadíj.De mondták hogy ha már munkanélküli vagyok a munkaügyi központba kell bemenni megkérdezni h támogatnák-e.Van rá esély?Vagy milyen tanfolyamokat szoktak leginkább támogatni?
2010. nov. 24. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ leginkább,hogy egyébként milyen végzettséged van. Minél alacsonyabb szintü (8 általános,vagy esetleg 6 általános) annál nagyobb az esély,hogy kifizetik neked.

Pénzt ezért nemhiszem ,hogy fogsz kapni mert nem hiányszakma. Ez biztos indul,de érdeklődj utána mert van sok amire már évek ota nincs elég jelentkező és nem indul..

2010. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!