Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utalom a mateket, de matek-inf...

Utalom a mateket, de matek-info szakon vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kevesen vannak szerintem akik nallam jobban utaljak a mateket. Ha mar hallom is, nem is tudok mar odafigyelni se mert tudom, hogy nem ertem, es meg se probalom megerteni, nem akarom erteni UTTAALLOOMM!! Nemtudom mit kene tennem, mivel a hulye fejemmel (baratok miatt...) matek-info szakon vagyok. A tobbi tantargyal nem lenne gond, de a metktol megorulok. Az a helyzet, hogy a jegyeim is NAGYON kicsik matekbol. Nagyon felek hogy majd az erettsegin (12.ik vegen) elvagnak. Mit tegyek ?
2009. jan. 14. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelmű nem? Válts szakot.
2009. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Haladj el egy helyesírási tanfolyamra......:)
2009. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem helyesirasrol tettem fel kerdest. Miert nem lehet csak siman arra valaszolni amit kerdezek ?
2009. jan. 14. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor én a nagyon kevesek közé tartozom, mert én is UTÁLOM A MATEKOT. Még az érettségin is úgy "rugdaltak" át, szombaton pedig vizsgázom belőle. MINDIG is gyűlöltem, teljesen megértelek. Én sem értem, nekem nincs logikám, így hidd el, átérzem a problémádat!! Visszatérve a kérdésre, nem tudsz mit csinálni, lebegjen az érettségi a szemed előtt, utána meg felejtsd el. Hányadikos vagy?
2009. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha még csak most kezdted, akkor nem probléma, iratkozz át máshova.

(Én is gyűlölöm a matekot :S)

2009. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ah de az a problema, hogy nemszivesen iratkoznak at mashova, mert csak a matekkal van baj, a tobbibol jo vagyok. Es minden baratom ittvan. Ugyhogy mas suliba nem igazan mennek. :(

Most 10.-es vagyok.

2009. jan. 14. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is infóra jártam még elsőbe, és ugyanez volt a helyzet, mint most neked. Egyszerűen utáltam azokat az órákat, szal tudom mit érzel. 10.-ben én átmentem, de nem más suliba, hanem a sulin belül másik szakra. Így a barátok felől is jó volt, és mivel sulin belül mentem át más osztályba, már ismertem pár embert onnan is, és egyáltalán nem bántam meg- igaz, nem ezen a szakon fogok továbbtanulni, de érettségi után még előtted van szinte minden lehetőség-. ( most 12.-es vagyok). De ha át akarsz menni, akkor még ebben a tanévben menj át.
2009. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy én is csatlakozhassak.Sztem én még jobban UTÁLOOM ,mint TI!Nincs olyan ember rajtam kívűl ,aki jobban utálná a mateket ,mint én!

EGYSZERŰEN KI NEM ÁLLHATOM!!!!

2010. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ByaByaLady válasza:
Én eddig úgy gondoltam,hogy a matek jó és könnyű...de most csalódtam!!!Annyira nehéz...én is megőrülök tőle!!! :( Egyszerűen utálom!!!A kérdésedre nem tudok mit válaszolni mivel én nem vagyok abban a helyzetben mint te!!!Nagyon sajnálom.
2012. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!