Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gazdaságmatematika (Analízis...

A gazdaságmatematika (Analízis) nehéz?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, jól be kell gyakorolni.
2008. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát akinek nincs érzéke hozzá,annak igenis nehéz.Én sosem voltam penge matekból,szenvedek is vele 2 féléve...És ez csak a gazdmatekI. ,lesz még II.is...

Brrr...

2008. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
ha eddig minden lecket sikerult atvenned matekbol akkor ezis siman fog menni.ha megvan az alap a tobbit mar konnyu hozzatanulni
2010. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A gazdasági matek és az analízis nem ugyanaz(legalábbis nálunk).Én vért izzadva sem tudtam megcsinálni az analízist, mákból mentem át és most előttem a gazdmatek:(Újra kéne születnem,hogy legyen hozzá agyam,sajnos semmi affinitásom sincs az egészhez,teljesen más beállítottságú vagyok,de muszáj...Nagyon nehéz.Valakinek meg tök sima ügy,ha jó voltál matekból,szerintem nem lesz vele probléma...csak ügyesen,kitartás.
2010. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anál-lízis? Az smafu. A linalg, na az már kezd necces lenni. A többváltozós statiszika is egy gyönyörmény még, bár mondjuk én mostmár szeretem.
2010. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz egyetem analízis tantárgyam, én közgázra megyek. Esetleg tudna nekem mondani valaki, hogy ennek a sok deriválásnak meg integrálásnak van-e gyakorlati haszna, hogyan és mire használják pl. gazdaságelemzéshez. Mondjuk semmi bajom az elmélettel csak kiváncsi vagyok rá.
2010. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon nagyon sokat kell gyakorolni rá, én azt tettem, az első zh-m belőle 4es lett :) Bár fogalmam se volt, hogy azok az eredmények mire jók amik kijöttek, nembaj.... :D
2010. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!