Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi jelentkezési papírt...

Felvételi jelentkezési papírt honnan tudok beszerezni minnél hamarabb?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én soproni vagyok, 8.os, és bp-n szeretnék tanulni. Voltam is az iskolába, ahol lényegében egy tájékoztatón kivül mást nem kaptunk. (Illetve kapott, mert csak anyut engedték be... hosszú, mindegy, a lényeg, hogy nem kaptunk semmi használhatót...)

10.-ik kéne leadni a jelentkezést. :S Az iskolában kértem ilyen papírt az igazgatótól, de ő nem tudott adni, a két 8.os osztályfőnők meg ezen a héten nincs..

Honnan tudnám beszerezni a papírt? Nagyon kéne. :(

Az iskola (Vörösmarty Mihály gimnázium) oldalán nem találtam jelentkezési lapot..


2010. dec. 8. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

nem tudsz, mert már csak elektronikus jelentkezést fogadnak el.


további részletek:

felvi.hu

2010. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát kérj tőlük emailben vagy hagyományos levélben ... máshonnan nem hiszem h kapsz
2010. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja ezt nem tudtam, de durva h ez is elektronikusan megy már csakis...

akkor meg úgy ... ettől függetlenül infót még kérhetsz tőlük


de miért akarsz elmenni Sopronból? ne viccelj, bp egy dili, te meg tök szép helyen élsz ...

2010. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én sem ajánlanám Pestet. Mennyire tudsz németül? Inkább a határ másik oldalát kéne megcéloznod!!! Nem viccelek, halálosan komoly!
2010. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves első! Ha végigolvastad volna a kérdést, tudnád, hogy gimibe jelentkezik, nem felsőoktatásba. És az nem elektronikus.
2010. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!