Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizetős-e a Körmendi Rendészet...

Fizetős-e a Körmendi Rendészeti Szakközépiskola ha előtte már van egy OKJ-s szakmám? Úgy hallottam h az ilyen rendőri iskolákat támogatja az állam de hallottam is azt is, hogy mivel a 2-ik szakma ezért fizetős. Hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:42
 1/3 anonim válasza:
Nem fizetős bárhány szakmád van, mivel ez teljesen államilag finanszírozott, viszont nincs teljesen ingyen sem mivel ha elvégzed akkor a szerződés értelmében amit sulikezdéskor aláírsz szolgálatba kell állnod 2 évig, és ha ezt nem teszed meg, vagy esetleg nem sikerül elvégezni a szakmát,mert esetleg megbuksz akkor vissza kell fizetned az oktatásod költségeit mindennel együtt...(oktatás, kollégium,kaja, ruházat)Én is gondolkoztam a rendőr szakmán, viszont ha rám hallgatsz előbb megcsinálsz egy másik szakmát, hiszen ha ez lenne az első szakmád, akkor a második már fizetős, ha mégsem jönne be a rendőrség, viszont ez fordítva nem igaz... Tehát érdemes a rendőrséget a listád végére rakni, ha nem vagy benn 100% ig biztos, hogy te mi is akarsz lenni!
2010. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehogyisnem már régóta az akarok lenni:) és elvileg lesz ez pénzügy számviteles szakmám amit utálok és utána szeretnék menni rendőrnek
2010. dec. 8. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ingyen van ha jól tudom, viszont ha nem végzed el, akkor fizetned kell.
2010. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!