Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Keresek egy beszédhibás...

Keresek egy beszédhibás felnőttet akivel, így interneten keresztül készítenék egy interjút a diplomamunkámhoz. Találok itt interjúalanyt?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék ha valaki vállalná, csak iskolával, a beszéd hiba megélésével kapcsolatban kérdeznék.

Kérlek írj privátban :)


Előre is köszönöm :)


2010. dec. 11. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyire legyen beszédhibás?

Mert végül is én is az vagyok .Ugyanis nem tudom ki mondani a C és a SZ betűket.Erre mondják,hogy pösze..

2010. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mennyire legyen felnőtt? :D
2010. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 év feletti legyen.

Hát itt elsősorban az számít, hogyan élte meg a beszédhibáját, iskola, barátság, munka, párkapcsolat stb szempontjából.

Milyen hátrányokat okozott a beszédhiba? ilyesmik

tehát végülis ebből a szempontból nem számít h milyen jellegű beszédprobléma áll fenn.

2010. dec. 11. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Ha gondolod, küldj emailt konkrét kérdésekkel, válaszolok szívesen.
2010. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Ha gondolod akkor nekem is írhatsz..38 éves vagyok,és a beszédhibám mellett hallássérült is vagyok..

Ha kérdezel szívesen válaszolok neked..

2010. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is besyédhibás voltam/vagyjok.
2010. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hadarok, ha ideges vagyok, akkor nagyon durván. Ha érdekel, írj.
2012. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!