Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A környezet mérnöki szakmával...

A környezet mérnöki szakmával jól el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Keresettek a környezet mérnökök? Illetve jól megfizetik őket?

A környezetvédők tényleg nem kellenek sehova sem?


2010. dec. 13. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire keresettek de ÁLTALÁNOSSÁGBAN nem keresnek annyit mint a legtöbb mérnök.Persze attól is függ hol tudsz elhelyezkedni
2010. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és környezetmérnök nem egyenlő környezetvédővel :D
2010. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"ja és környezetmérnök nem egyenlő környezetvédővel :D"


tudom képzeld el ;)

az egy másik kérdés lenne hogy a környezetvédők milyen keresettek. Én úgy hallottam hogy a környezetvédők nem kellenek sehova sem.

2010. dec. 13. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

én környezetmérnöknek tanulok, remélem keresettek vagyunk :D

amúgy meg józanul belegondolva a környezetvédelem egyre nagyobb hangsúlyt kap midnen területen (és kell is hogy kapjon, egyre inkább), és ezt figyelembe véve szerintem nem lehetnek rosszak az elhelyezkedési esélyek.


maximum az lehet negatív tényező hogy egyelőre még nem sok cégnek van pénze megfizetni (legalábbis itt nálunk) a környezetvédő munkálatokat, amíg nem kötelező nem alkalmaz senki se iylen munkakörű embereket.

emiatt szerintem ha most annyira nem is keresettek, de minden évben javulni fog ez az arány. legalábbis remélem :D


mondom ebben semmi tény sincs, ez mind az én eszmefuttatásom volt, de én is várom mások válaszait.

a legjobb egy végzett környezetmérnök lenne :D

2010. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is valahogy úgy gondolom mint az utolsó,bár csak elsős vagyok :D
2010. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!