Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! (? ) Kérek mindenkit,...

Bryannn kérdése:

FONTOS! (? ) Kérek mindenkit, minnél átláthatóbban adja meg az információkat!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most venném meg Villányi Attila kétszintű érettségi kémia könyvét+feladatgyűjteményét.

Arra lennék kívűncsi, hogy a különböző kiadások között, mennyi eltérés van?

Valamint melyik a legújabb kötet?(kiadás éve)


Egy másik kérdés, hogy az ötösöm lesz kémiából könyv pontosan mit tartalmaz?

Egy kötetnek ez a kiegészítése, vagy ebben vannak feladatok, és mellé a megoldások is?

Ezek a dolgok nem nagyon világosak számomra.


A válaszokat előre köszönöm!


2010. dec. 17. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazad van itt ránéznek viszont itt azért nem fognak válaszolni mert rossz kategóriában van ;)


Ez a kérdés egy spam tod nem kért cuccos :) Senki se kíváncsi rá sunákat akarunk látni nem érettségi könyvet!!!!

2010. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jajaj. Vagy extazit reggeliztél vagy a rendszerbe valami hiba van. Ez a kérdés hogy jön ehhez a topikhoz?
2010. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár embernek bejött ez a módszer, nos nekem akkor nem.
2010. dec. 17. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Na h értelmes választ is adjak:

[link]

Google első találata! A rövid leírás résznél ott van.

2010. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te Úr Isten!

Szerinted nem néztem végig az összes találatot, amiről feltettem a kérdést?


A leírásában mellesleg oda van írva, hogy MEGOLDÁSkötet, de több helyen meg hogy másik kötet van a válaszokra.

Ezért nem vágom ezt az egészet...

2010. dec. 17. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kiadasok között nagyjaból semmi eltérés nincs, mindegy, melyiket veszed meg. A legújabb, ha jól tudom, egy kék és egy zöld kötet (egyik az elmélet, masik a feladatok), a kiadas évét nem tudom, de hidd el, hogy tényleg teljesen mindegy. Bemész egy könyvesboltba, és ott, amit kapsz, az jó lesz.

Az ötösöm lesz pedig 2 kötetes, az egyikben csak szamolós feladatok vannak, a masikban csak az előző szamolósoknak a megoldasai, de ha jól tudom csak egyben lehet őket kapni.

2010. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2010. dec. 17. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A Villányi-féle könyv 2008-as (ötödik) kiadását használjuk suliban, ebből készülünk érettségire. A tanárunk azt mondta, hogy ez a jobb, mert az előzőekben volt pár helyen "hiba" (pontosan nem tudom, hogy milyen jellegű).
2010. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!