Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik orvosira járnak és...

Akik orvosira járnak és szeretnének gyereket, mikorra tervezik?

Figyelt kérdés
Rezidens évek alatt lehet szülni? ugyanúgy 2 év gyes,és mehetek vissza,vagy hogy van ez?
2010. dec. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6.év után rögtön. drága párom majd otthon marad, én meg visszamegyek. (szerencsére otthon végezhető állása lesz, ha végez.) emellett sok segítség a nagyszülőktől, amennyiben ez lehetséges.
2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk a lányok 6. év után vagy a rezidens képzés első két évében tervezik. (De ez csak terv, ki tudja mi lesz belőle...)
2010. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rezidens évek alatt is lehet, de igazából egyetem közben is, max passziváltatod. Ugyanúgy pótolnod kell mindent ha egyetem közben mész el, mint ha a rezidens évek alatt.

Amúgy egyetem után még csak 24 éves vagy. Bőven ráér még a gyerekvállalás, szerintem.

És rögtön egyetem után amúgy sem éri meg szülni, mert a tanulmányokból csak valami 180 nap számít be munkaviszonynak és ezután nem nagyon lehet gyesre számítani.

2010. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat hasznosak voltak! Jöhet még.

Az a "gond" ,hogy én nem 24 hanem 28-29 éves leszek mikor végzek. Sajnos 18 évesen nem tudtam elkezdeni az egyetemet,anyagi és mindenféle más okokból csak később lett rá lehetőségem. Az időt visszaforgatni nem tudom,ezért most megoldás után kutatok:)

2010. dec. 21. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön egyetem után, vagy rezidensképzés alatt...

De annyira pontos tervem nincs, lesz ami lesz. Tekintve, hogy vszínűleg nem fogok spontán teherbe esni:S:(

2010. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
akk esetleg 5.év után. vagy 4. év után bevállalnám. bár ha neked annyira nem sürgős, akkor hagyd az egyetem végéig. elvileg lehet szülni egyetem alatt is, de ahhoz megfelelő pár kell, meg olyan nagyszülők, akik napközben ráérnek babázni...
2010. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!