Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell illetve mit érdemes...

Mit kell illetve mit érdemes vinni egy középiskolai kollégiumba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom neked, hogy olyan dolgokat vigyél, amire valóban szükséged van, és nem a legdrágábbak.

A koleszban azért gyakori a lopás, és a társaid akaratlanul is tönretehetik a dolgaidat.

Nem érdemes sok mindent felhalmoznod, én a tanévek végén alig tudtam hazacipelni a dolgaimata vonaton. Persze ha a szüleid kocsival tudnak segíteni, az szerencsés.

Érdemes az ünneplő ruhád mindíg bent tartani, én többször jártam úgy hogy a suli ünnepségen az osztályból csak rajtam nem volt fehér blúz, csak mert "koleszos" voltam, és elfelejtettem hétvégén eltenni.

Ha van kérdésed, írj,én Szolnokon voltam kollégimban 4 évig a középiskola alatt.

2009. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasznos és nélkülözhetetlen dolgok: ruhák, papucs, tisztasági felszerelés (tusfürdő, sampon, fogkefe, fogkrém, zsebkendő, wc-papír stb..), kisolló, esetleg cérna-tű, kaja, ágyneműhuzat, rádió vagy laptop, műszaki kütyük, kés-kanál-villa- edények és tálak, bögre. Most ezek jutottak eszembe. :-)
2009. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ünneplőruha, váltás cipő, tisztálkodószerek, esernyő, tartalék ruha mindenképp. Ágyneműhuzatok van ahol járnak a szobához, de inkább vigyél azt is. Kispárna. Drága holmit csak úgy ha nagyon vigyázol rá. Bornyitót is szinte kötelező bent tartani. Pizsamát, ruhát bőröndözheted hetente is. A könyveket kénytelen vagy.
2009. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen!
2009. jan. 24. 07:47
 5/6 anonim válasza:
44%
Bort, füvet, békességet:D na meg kést ágyneműt hetiruhát és valami ezkozt amin zene van én mindig ezzel megyek:D
2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elemlampa kimaradt.
2010. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!