Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy mivel idén...

Elképzelhető, hogy mivel idén a nyelvvizsgáért kevesebb pontot lehet kapni, ezért valamennyivel csökkenni fognak a ponthatárok?

Figyelt kérdés

Tavaly sajnos nem kerültem be. Idén bátrabb szeretnék lenni, és nehezebbet jelölni meg( ez jobban érdekel. Most megyek emelt szintre és nyelvvizsgára is. Viszont így is csak 400 körül lesznek a pontjaim, és ez kevés. Még 9 kellene ahhoz, hogy olyan legyen amivel tavaly bejutottam volna.

Vagy inkább ne is jelöljem meg? nagyon összezavarodtam.:(


2011. jan. 2. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont, hogy emiatt nem fognak csökkenni a ponthatárok.

Rájöttek, hogy nem nyelvvizsgával kéne bekerülni.

2011. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jelöld meg, ha be akarsz jutni, károd nem eshet belőle.
2011. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem fognak csökkenni. akiknek eddig csak egy középfokú nyelvvizsgájuk volt, azok direkt csináltak még egyet vagy elmentek felsőre, hogy biztos meglegyen a pont.
2011. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én idén fogok érettségizni,van egy felsőfokú nyelvvizsgám,de valószínű,hogy nem fogok elmenni emeltezni,mert ha nem lesz 80% feletti,akkor csak rosszabbul járok. nem biztos ,hogy nem csökkennek, mert az emelt nem annyira könnyű. bár szerintem ez csak az alacsonyabb pontszámúakon csökkenhet. a magas az marad magas.
2011. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!