Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozatos diák vagyok,...

Esti tagozatos diák vagyok, hogy tudok suli mellett valami diákmelót vállalni?

Figyelt kérdés
Nézelődtem már de mindenhol az van h nappalis legyen a diák :S
2011. jan. 5. 01:13
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:

Estin csak normál munkaidős munkát tudsz vállalni. A diákmunka valóban a nappalisoknak van csak.


De szerintem, ha találsz munkát, akkor jobban jársz a teljes munkaidőssel!

2011. jan. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sehogy! ezért esti tagozat wazze.
2011. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mégis a nappali tagozatos diák meg kitörölhet vele a s*ggét a diákmeloval mikor suliba kell járnia h vállaljon munkát.. m1 :/
2011. jan. 7. 08:35
 4/4 Tinker Bell ***** válasza:

Én suli mellett dolgozok és nagyon jól megvan a kettő együtt! Éppen most van a vizsgaidőszakom és gond nélkül csinálom végig (és nem tanulom halálra magam).


A második válaszolónak igaza van, hiszen pont azért esti tagozat, hogy a normál munkaidő után tudj tanulni, és az a fizu kicsit jobb, mint a diákmelós...

2011. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!