Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Francia nyelvet lehet tanulni...

Francia nyelvet lehet tanulni az Eötvös József gimnáziumba és a Szent István gimnáziumba? (Bp. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 22:17
 1/5 anonim válasza:
nem de ha ki mész az idegenlégióba ott megtanitanak
2011. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
eotvoson lehet, de anyanyelvi szinten tudok Franciaul, ugyhogy nyilt napon bementem megnezni egy Francia orat, es szetrohogtem az agyamat XD eloszor elovett a tanar egy toltartot, majd elmagyarazta a diakoknak, hogy azt "sac"-nak hivjak, ami rohadtul hibas, mivel a "sac" taskat jelent, aztan megkerdezte az egyik diakot, hogy hogy hivjak, mire o azt valaszolta, hogy 16 eves (na igen, gondolom bemagoltatta veluk a valaszokat nyilt napar, csakhogy elfelejtettek mire mit kell mondani...) ezutan elkezdett valamit magyarazni, csakhogy tobb hiba volt 2 mondataba, mint ahany halott volt waterloo-ba. szoval ha franciat akarsz tanulni akkor inkabb Veres Palne gimnazium (5 percre van az eotvostol) vagy ha gyengebb vagy akkor kurt (ott csak a diakok linkek, a francia tanar ok. Amugy en Veres palnes vagyok, 9.d es nem bantam meg a valasztasomat.
2011. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eötvösben lehet. a másikat nem ismerem.
2011. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Istvánban németet lehet, de ha nem csal az emlékezetem van francia tanár is
2014. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De az István nem olyan jó nyelvek szempontjából
2014. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!