Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor ballagnak a 8. osztalyos...

Mikor ballagnak a 8. osztalyosok 2011-ben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamikor június közepén egy szombati napon:)
2011. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egységes, a mi sulinkban mindig nagyon hamar van a ballagás, van, hogy még 15.-e előtt, mert az igazgatónknak nyáron rengeteg dolga szokott lenni. Viszont az engem is érdekelne, hogy idén nekünk mikor lesz, mert én ballagni fogok, de még nem tudom, mikor...
2011. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg június 18-án, ha nálatok szombaton szokott a ballagás lenni. Mivel az utolsó tanítási nap június 15-e, szerda, akár 16-án vagy 17-én is lehet már a ballagás.

Ha marad a tavalyi szigorú szabályozás, akkor az utolsó tanítási nap előtt nem lehet ballagni. Tehát pl. nem lehet a tanításmentes munkanapokat (amiből 5-tel az iskola igazgatója rendelkezik) 13-14-15-ére kiadni.

2011. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!