Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én 2010 október 29-én...

Ha én 2010 október 29-én töltöttem be a 18 életévemet akkor miért nem engedik meg hogy kimaradjak a suliból?

Figyelt kérdés
azt mondják hogy mivel nem aug 31-ig töltötem be hanem az év közben ezért végig kell járnom a sulit de egészségi okok miatt nem tudom. ez az első félév neekm semmi sem volt mert nov 15-ig nem voltam suliban mert kórházban voltam meg vizsgálatokon és még mindig oda járok. a munkaügyön keresztül leeht tanfolyamra menni és ott már regisztráltak is és azt mondták hogy az iskolából kérni kell egy olyan papírt hogy megszűnt a nappali taghozatos jogviszonyom de az iskola most nem akarja kiadni holott éppen ők küldtek a munkaügyre hogy regisztáljak. akkor most mi van? évet nem ismételhetek mert nekünk még 3 éves a köv osztálynak pedig már csak 2. viszont a betegsége miatt ezt a félévet nem tudom bepótolni és hát még mindig vizsgálatokra járok. munkahelyem már nincs mert mondták ott is hogy inkább menjek tanfolyamra de 5 hónap gyakorlatot sem lehet bepótolni meg ugye még itt a 2-dik félév.
2011. jan. 11. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ezt az évet kötelező végigjárnod, mivel év közben töltötted be a 18-at. Én a helyedbe nem hagynám magam. Tudom milyen ez, én is beteg vagyok, szerencsére nekem sikerült kiiratkozni, mert én már 19 vagyok.
2011. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia arra gondltam ohgy mivel úgyse engednének el nem megyek suliba és ha meglesz a 20 igazolatlan akkor úgyis kirúgnak .és akkor februárban a tanfolyamra már tudnák menni. mert jövő héten is mennem kell a kórházba sajnos műtenek és nem tudom a sulit bepótolni . meg nem is lehetek az ami szeretnék. van róla papírom is amit pesten kapnak mert ott volt ilyen alkalmasságim.
2011. jan. 11. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam tanácsolni,egyszerűen ne járj be
2011. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!