Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgazdász végzettséggel...

Közgazdász végzettséggel dolgozik kint valaki külföldön?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A bátyám dolgozott Németországban és Kanadában, pénzügy-számvitelen végzett.
2011. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen munkakörben dolgozott? Mennyit keresett? Hogy sikerült egyáltalán kimennie? Nekem valahogy lehetetlennek tűnik... :S
2011. jan. 13. 12:16
 3/7 anonim válasza:
szia,én jelenleg is dolgozom ,Angliában,és ott szereztem a végzettségem is
2011. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magyar diplomával mennyi az esély kijutni?
2011. jan. 18. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott is az a legegyszerűbb, ha először gyakornokként helyezkedsz el, vagy vmilyen ösztöndíjjal, hiszen mást tanulsz itt Mo-n, mint, amit külföldön csinálnak, nem biztos, hogy csak úgy ki tudsz menni dolgozni...szóval nem egy olyan szakma, mint mondjuk a fodrász, mert ugye hajat, mindenütt egyformán nyírnak...de a könyvelés, hasonlók, mindenhol más...de még az jutott eszembe, hogy esetleg egy mo-i multinál is el lehet kezdeni dolgozni, és ha jó vagy, akkor ki is küldhetnek külföldre...akkor már itthon beletanulsz a folyamatokba.
2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

kevesebb az esélyed mint itthon nyilván,jo sokat kellene várnod,hogy munkát kapj,de ez magyarországon is igy van,

itt angliában,versenyezned kell az angolokkal,plusz a többi itteni külföldivel is,és itt tényéeg nagy a verseny mert itt komolyak a fizetések, pl: én egy nap alatt annyit keresek mint otthon más 1 honap alatt! és ez nem vicc! ,,,viszont ha holnap kirugnának lehet 1 évet is várnom kellene mire ujra lenne jo munkám mivel annyian várnak,jelentkeznek, miért jönnél,pénz motivál? vagy szakmai kihivás? akármi is elöször alulrol kell kezdened,itt nincs olyan mint magyarban,hogy egyböl felveszik felsöbb pozicioba mer jaj,diplomája van,itt csak alulrol felfelé ,lépcsöröl lépcsöre lehet haladni!

2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban a pénz motivál, igen... másodsorban nem szeretem ezt az országot, abszolút nem érzem hazámnak és jó lenne végre megtalálni a helyem máshol. Az egész rendszer, ami itt folyik, borzalmas, az emberek hozzáállása, viselkedése... nem akarok itt élni. Szóval ez a másik fő okom, hogy ki akarjak menni valahova külföldre.
2011. jan. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!