Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulóvezető oktató vagy?

Tanulóvezető oktató vagy?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor írd már le hogy ha egy oktató kicsit berág ha hibázok és még idegesebb leszek és még jobban elcseszem, az az oktató miatt is lehet?Nem nagyon türelmes és szereti a precíz munkát....jó fej csak szokott ordibálni is... ez nem baj?
2011. jan. 14. 01:22
 1/2 anonim válasza:
de baj, rúgasd ki.
2011. jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minden oktató más és más. az enyém is folyton dumált az apró hibákról, aztán felidegesített és még többet követtem el miatta. aztán rájöttem, hogy kell kezelni ezt az idegesítő helyzetet, ami később a jogsis vezetésnél is fontos lesz. ha úgy érzed, hogy túlbeszéli a hibát, akkor dobj fel egy másik témát, amiről beszélni tud, és téged sem idegesít... sosem tudhatod milyen idegi állapotban kell majd vezetned, de ha ordibálna velem az utas (oktató) én nem hagynám szó nélkül..
2011. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!