Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A földrajz nem lesz választhat...

A földrajz nem lesz választható érettségi tárgy 2012-től?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tanárunk azt mondta, hogy az új érettségi rendszerben ki kell választani egy természettudományos tárgyat, melyek a biológia, kémia és fizika lehetnek. A földrajzot nem mondta, és kérdésemre ezt felelte, azt nem sorolják ebbe a kategóriába. Ez igaz ill. hol tudok ennek utána nézni?
2011. jan. 15. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A tanárod nem ezt mondta, hanem azt, hogy kötelező lesz egy természettudományos tárgyból is érettségizned.
2011. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez nem igaz! 5. tantárgy bármi lehet (kémia, föci akármi), viszont egy természettudományi tárgy 11. illetve 12. évvégi jegye beszámít.
2011. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
pontosítok: az 5. tárgynak nem kötelező természettudományinak lennie! (előző voltam)
2011. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első kommentáló: a kérdésem arra irányult nagy vonalakban, hogy a földrajz bele tartozik-e ebbe a körbe (természettudományok), mert az OM honlapján csak a kémia, fizika, biológia van említve.
2011. jan. 15. 11:41
 5/9 A kérdező kommentje:
második kommentáló: 2012-töl lesz egy változás, ami értelmében kötelező lesz egy természettudományos tárgyból is érettségizni
2011. jan. 15. 11:42
 6/9 anonim válasza:
légyszíves belinkelnéd az hogy az om honlapján ez hol olvasható?
2011. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beletartozik. Első voltam.
2011. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, nem lesz kötelező, de az évvégi jegyet beszámítják.
2011. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem -
2016. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!