Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségin lehet ilyen...

Matek érettségin lehet ilyen nagyon modern számológépeket használni?

Figyelt kérdés

tehát nem csak ez a "közepes" szintű gépeket [link]


hanem az ilyen nagyon moderneket, ahova már annyi h beírod a képletet és kiadja az eredményt


[link]


2011. jan. 15. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ÉS szerintetek a


Casio fx-85MS


vagy a


Casio fx-85ES jobb és érdemes megvenni ?



[link]


[link]

2011. jan. 15. 22:41
 2/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy csak programozhatónak nem szabad lennie
2011. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt úgy tudom lehet.

Nekünk (lassan 3 éve) még azt mondták, olyat nem szabad vinni, amibe szöveget is lehet írni. Azt a fajtát nem tudom hogy nevezik, kalkulátor talán?

Amúgy nekem az első képen lévő van, a célra megfelelt, kezelni is tudtam.

2011. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint a kérdésben szereplő elsőre értettem, erre: [link]
2011. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyat használtam, mint a 2. linken van, fx82au-t és engedték. Azért egyenleteteket ezzel se lehet megoldani. Egyébként én nagyon szeretem, épp azért, mert kiadja törtként az eredményt.
2011. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"A feladatok megoldásához szöveges adatok tárolására és megjelenítésére nem alkalmas zsebszámológépet [használhat]."
2011. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szöveg megjelenítésére alkalmasat nem vihetsz be. amivel magadnak kell beírni a képletet, azt természetesen lehet. lassan szerezd be, h megismerd a használatát:)
2011. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az ES és az MS között gondolkodsz akkor én ES-t vennék. Nekem fx-570ES van, ebben van egyenletmegoldó is, ammi annyiból rossz, hogy műszaki egyetemi éveim alatt is képtelen voltam megtanulni a másodfokú egyenlet megoldó képletét :) Amúgy csak ajánlani tudom.
2011. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint a második még sem szóltak semmit, sőt még meg is kérdeztem a matektanárt előtte, azt mondta ezt lehet. Nagy segítség volt nekem.
2011. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi csak elsőt használhattuk,és elvileg mások is ..az más hogy van ahol megengedték,am ugy emlékszem benne volt érettségi elején a "tudnivalóban" hogy olyat,mint a 2. nem lehet használni
2011. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!