Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK, most pénteken...

SEGÍTSETEK, most pénteken lesz a felvételi és teljesen bepánikoltam, általában hogy zajlik? (többi lent)

Figyelt kérdés
6 évfolyamosat irok,nem jártam előkészítőre,nem lesz ciki,hogy nem ismerek senkit?éss adnátok stresszre tippeket??
2011. jan. 17. 20:25
 1/1 anonim válasza:

naaaaa nem izgulunk... :)


én is mentem felvételire. kétszer is. (6. 8.)

ha csak úgy mész neki, hogy semmi célod (nem mindenáron akarsz hatosztályos lenni) akkor tényleg nem érdemes izgulni.

ha szeretnél, nem ártott volna csinálni pár feladatsort, de erre tanulni nem igazán lehet, szóval nem indulsz (nagy)hátrányból.:D


azzal ne foglalkozz, hogy nem ismersz senkit, nem is lesz sok időd beszélgetni velük.

bemész egy terembe, leülsz, VIGYÉL VALAMI AZONoSÍTÓT, kiosztják, megírod, aztán csókolom! :D


erőpróbának nem rossz, legalább felkészülsz a 8-osra és már rutinus leszel. (én is így csináltam) :)


sok szerencsét! és nopara :D

2011. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!