Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik szerint csak mérnöknek...

Akik szerint csak mérnöknek érdemes tanulni! A biológia szakot lenézitek?

Figyelt kérdés

Szerintetek büfészak? Nem kötekedésből, de komolyan érdekel, oda szeretnék menni!


Köszönöm!


2011. jan. 19. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó olyan mérnöki szak, ahova biosz kell... biomérnök, környezetmérnök, tájépítész... Vagy félreértettem volna a kérdést?
2011. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz a biosz.
2011. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A biosz nem rossz szak és semmiképpen nem büfészak. Az elvégzéséhez némi agy is kell, és értelmes dolgokat tanítanak. Az egyetlen gond vele az, hogy nehéz vele jó munkahelyet találni.
2011. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A biológia egyáltalán nem büfészak. Az ELTÉ-n például igencsak nehéz.

Egyébként tényleg az határozza meg a továbbtanulásodat, hogy az itt jelenlévő emberek lenézik-e a szakot? Ez elég gáz. Ki nem sz-ja le, hogy vadidegen emberek lenézik-e azt, amit tanulok?

2011. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ttk-n alapból nincs büfé szak. max az ilyen felsőfokú szakképzések között.
2011. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mérnöknek tanulok, és nem véletlenül kerültem erre a "pályára", ettől függetlenül úgy gondolom a természettudományos szakok legalább olyan jók. (Kémia, fizika, biosz, matek esetleg földrajz, bár oda már azért többen jelentkeznek kicsit). A véleményem ellenére sem nézek le senkit, hiszen én azért jöttem mérnök szakra, mert ezt szeretem, ezt tudom csinálni, ezt tudnám csinálni egész életemben... akiben egy csepp ambíció sincs mérnöki szakhoz, annak fölösleges lenne ajánlani! Inkább csinálj olyat amit szeretsz, még ha utána nehezebb is elhelyezkedned vele!
2011. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A TTK-n a legnehezebb szak a biológia. Véletlenül sem büfészak.
2011. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!