Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemen ugye nem...

Orvosi egyetemen ugye nem számít, hányas vagyok tesiből?

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdésért,de ezt hallottam,hogy az orvosin is van valamilyen sportóra,pl.úszás vagy kézilabda vagy ilyesmi,amit te válaszhatsz.De ugye azt nem nézik felvételin sem,hogy középsuliban hányas voltam?Nem viszem a tesi jegyet,még akkor sem,ha nem tudnak dönteni és valahogy el kell,hogy kit vegyenek fel?Azért,mert én mindig 3-as voltam,mert a tisztelt tanárnő utált,mert nem tudtam pl.szekrényt ugrani meg ilyesmi.Légyszi valaki írja le,hogyan van ez a "sport az orvosin".Amúgy szeretek sportolni,pl. úszni,lovagolni meg futni,csak az iskolai tesivel állok így hadilábon.Köszi.
2011. jan. 19. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan dehogy nézik. Nem nézik se a tesit, se az éneket, se a magatartást se a szorgalmat semmi effélét...


És a tesi úgy van az orvosin, hogy teljesíteni kell vmennyi félévet és kész.

2011. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én is 3-as voltam a gimiben tesiből, és azóta gond néliül elvégeztem az orvosit. Azóta sem volt problémám abból, hogy nem futom le időben a Coopert. :-)
2011. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jan. 19. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
SOTE-s vagyok, itt 4 félévet kell teljesíteni tesiből. Ebből 2 félév középiskolaihoz hasonló, a maradék kettőnél pedig választhatsz, hogy ezt folytatod, vagy úszol/aerobikozol stb. De a tesijegyet nem nézik a felvételin, nyugi :)
2011. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint mit értesz az alatt,hagy "hasonló a középsulishoz"?Vannak olyanok,mint pl.szekrényugrás,magasugrás,talajtorna,gerenda meg ilyenek?Mert pont azok,amik nekem nem mennek:S
2011. jan. 19. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak futás, és futás, és futás közbeni súlyzózás, indiánszökdelés, labdajáték stb....
2011. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden csak két félév van, és rengeteg dolog közül lehet választani. (Labdajátékoktól elkezdve, úszáson, táncokon, aerobicon, falmászáson keresztül a lövészetig..)
2011. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!