Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik tanárom folyamatosan...

Az egyik tanárom folyamatosan szekál. Mit lehetne csinálni? Annyira elegem van már.

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom folyamatosan szekál, hülyének nevezett, azt mondta, hogy kussoljak már, látszik h nem kedvel, nagyon kimutatja. Másképp feleltet, másképp osztályozza az én dolgozataimat. Tavaly év végén 5ös voltam, most 3as. Nem értem miért pont engem választott ki, mindig jó vagyok órákon. Az iskolámban nincs lehetőség magántanulásra. Mit lehetne tenni? Már gyomorideggel megyek az óráira:S Ráadásul érettségitantárgy... Segítsetek:(
2009. febr. 3. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szüleidnek elmondtad már? Szerintem menjenek be a tanárhoz és beszéljék meg vele. Ha ez nem hatna, akkor pedig az igazgatóval beszéljetek. Ha ez sem működik, akkor panaszt tehetsz ombudsmannál, vagy az önkormányzatnál. De fontos, hogy mielőtt lépsz gondold át, hogy biztos nem adtál okot a tanárnak erre a viselkedésre? Mert ha tényleg nem ártottál neki, akkor egy tapló, akinek semmi helye az iskolában, a tanári pályán. Egy hülye tanár miatt meg nehogy magántanuló legyél! Rengeteg élményről lemaradnál. Inkább kérd a szüleid, osztályfőnököd segítségét.
2009. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem anyukámmal is, osztályfőnökömmel is. Osztályfőnököm megígérte, hogy tesz az ügy érdekében, de csak üres szavak voltak. Anyukám szerint tűrnöm kell. Tényleg nem tettem vele semmit, más osztályok is mondták, hogy így viselkedik néhány lánnyal. Lehet, hogy irigység?:S Fiatal nő, 26 éves. Csinos is, lehet, hogy az a baja, hogy láttam egy szórakozóhelyen? Nem értem...
2009. febr. 3. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Elvileg az ofőhöz kellene fordulnod, ő tud elsőként segíteni. Ha benne nem bízol akkor marad, hogy a szüleidet beküldöd fogadó órára. Ők majd megbeszélik, hogy mégis mi a baj. Csodákra ne számíts, tanárt kirúgatni nagyon nehéz (bár nem lehetetlen, de általában nem ez a megoldás)


Alternatív megoldásként beszélj magával a tanárral a tanáriban. Egészen meg fog lepődni, még ha ez elsőre nem is fog látszani rajta, és lehet, hogy rendezni tudjátok a dolgotokat egymással.

2009. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele. A válasz az volt, hogy rosszindulatú vagyok, és faképnél hagyott:(
2009. febr. 3. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Szemetkedik, ennyi. Gondolom nem tetszik neki, hogy jo tanulo vagy, beakar tenni.

Nem tudsz masik osztalyba atmenni?

Beszelj az igazgatoval! Ha tenyleg jo vagy, mas tanarok majd melled allnak. Szerintem ne felj, mert latod igy is ugy is szivat.

Nalunk is volt ilyen, nagyon felhaborito, es egy ember eletet tonkreteheti, hiszen lehet hogy a tantargyabol majd lehuz, es epp arra lenne szukseged a tovabbtanulashoz.

Beszelj az osztalyfonokkel, es az igazgatoval is! Valoszinu ok is ismerik a furcsa termeszeterol a mocskot.

2009. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem amit Te most, nekem is gimiben volt egy tanárom, aki engem utált, de 9.-től kezdve állandóan szekált, állandóan tanultam minden órára mégis csak 3as lettem belőle. Én azt csináltam, hogy tűrtem és nem szóltam neki vissza. Az érettségin viszont nagyon jófej , még segített is szóbelin, amin őszintén nagyon meg is lepődtem.

2009. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nincs lehetőség magántanulónak lenni? Jogod van hozzá!

Ha nagyon nem változik semmi, menj el az igazgatóhoz, és kérd, hogy vizsgálják ki a dolgot.

2009. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Más osztályba nem szeretnék átmenni, mert ez egy szakközépiskola, és más osztály más szakirány:S Lehet, hogy tényleg igazgatónővel kellene beszélni, de kicsit félek, hogy mi lesz ha nem tesznek semmit, akkor csak még jobban szivatni fog:S:(
2009. febr. 3. 22:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szólsz neki akkor abbahagyja a baszogatást, de le fog húzni jegyre
2009. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
milyen tantárgy? elvileg lehet tenni egy "vizsgát", amin ha jobb eredményt érsz el a fél éves, vagy egész éves anyagból, mint amilyet a tanár adott, kivizsgálják az esetet, és addig a tanárnő nem taníthat. Nálunk legalábbis volt ilyenre lehetőség!
2009. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!