Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Központi írásbeli - magyar -...

Központi írásbeli - magyar - a fogalmazás - megkapná a többi pontot?

Figyelt kérdés

Ha a fogalmazás témája teljesen eltér a címtől, de amúgy minden egyéb elvárásnak megfelelt (külalak, méret, rendes tagolás, stb) akkor ezekre megkapja a pontot az illető? (persze a tartalomra járó pont nélkül!)

köszi előre is a válaszokat!

14/L


2011. jan. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
3 pontot elbuktál,de ha a többi jó,akkor arra megkapod...
2011. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én tavly felvételiztem és én is ezt csináltamXD az volt a feladat h folytasd az elkezdett történetet.Meg ott volt mellette h a cím alapján de azt ugye én már a nagy sietségben nem olvastam el. Folytattam és a végén észreveszem h a cím az volt h "eggyel többen".Én meg tök másról írtamXD na mondom bmeg ezt is jól elk*rtam.de a többire meg kaptam a pontokat csak a címre nem:)
2011. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Énis ettől tartok, mert hogy nem a konkrét értelmét vettem a címnek, hanem egy másikfajta, mondhatni semmiközehozzá értelmét. :D

Az volt a cím, h "a kor, amelyben szívesen élnék" és én nem kifejezetten egy kort választottam, hanem a jelenkor hátrányairól és a múlt kor előnyeiről írtam. és így fejeztem be a fogalmazást: de mégis, a múlt az a kor, amelyben szívesen élnék.

Remélem azért adnak majd rá pontokat. :D

2011. jan. 23. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem akkor tőled nem vonnak le 3 pontot a címért mert gyakorlatilag te valamilyen korrol írtál,de én pl azt írtam az "eggyel többen" cím alá,hogy jövőre sokkal több dolgom lesz meg önállósodnom kell mert korán megy a buszon a ha felvesznek a suliba stb.:):) gondolom röhögtek rajtam a tanárokXD
2011. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hehe. 3ból 2 pontot kaptam a tartalomra, a többit a 10ből meg megadták. :)
2011. febr. 3. 20:23
 6/7 anonim válasza:
hány pontos lett a magyarod én is most irtam és 26 let :D
2011. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm.

a magyarom 45 lett, a matek 38

hova jelentkezel? :D

2011. febr. 12. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!