Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerinted, akik orvosira...

Szerinted, akik orvosira jelentkeznek, azoknak hány százaléka gondolja és veszi komolyan a jelentkezést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az orvosi az, ahová ha beadod, azt komolyan is gondolod. Egyrészt magasak a ponthatárok, másrészt két plusz érettségi tárgyra van hozzá szükséged. Tehát pl jogra, meg közgazdaságira bárki beadhatja, mert mindegyik tárgy kötelező ami kell hozzá (matek, magyar, töri). Olyat még nem hallottam, hogy valaki orvosira adta be, de inkább mondjuk mérnök szeretett volna lenni:)
2011. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy mást szeretne csinálni, de oda adja be, hanem hogy csak azért jelentkezik, mert jól hangzik az "orvosi". Szóval, nem úgy van vele, hogy tényleg dolgozik érte, hogy bekerüljön, hanem jelentkezik, aztán lesz ami lesz. (Mert azért valljuk be, nem mindenki néz utána, hogy ide vagy oda mi kell, meg hány pont kell a bejutáshoz.) Szóval, nem ilyen "lelki" szempontból kérdezem, hanem valahogy "statisztikailag".
2011. jan. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!