Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hibajavítózás a felsőoktatási...

Hibajavítózás a felsőoktatási felvételi lapomon?

Figyelt kérdés

Szerintetek baj ha hibajavítós egy sor mert véletlen lejjebb írtam a születési helyemet az államporlgársághoz.

Nem lesz vajon probléma?


2011. jan. 31. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha javítva van, akkor érvénytelen. Miért nem adod be inkább elektronikusan? Azt lehetetlen elrontani :)
2011. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Javítottat semmiképp ne küldj be, nem lehetetlen, hogy elfogadják, de én ezt nem kockáztatnám meg.


És ahogy az előző is mondja, csináld elektronikusan. Mivel ide írsz, van neted, tehát ez sem lehet akadály.

2011. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a zseni, amelyik a hibajavítót kitalálta. Nem fogják elfogadni és ez szerintem le is van írva rá. Vagy tölts ki egy újat, vagy e-felvételi.
2011. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!