Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz 90+-osra...

Mennyire nehéz 90+-osra megírni az angol középszintű érettségit, ha középszintű a tudásom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit készülsz, illetve,hogy szerencséd van e.
2011. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tölts le a netről pár régebbi érettségit, oldd meg őket, és nézd meg hány pontot értél el rajtuk. A szóbeli részt mondjuk pontozni nem lehet, de ha elpróbálod az egyes feladatokat utána érezhető, hogy kb. hogy sikerült és mind lehetne javítani - vannak ilyen kritériumok azt hiszem, hogy mi alapján kell pontozni azt is.


Saját tapasztalatom :

Szerintem meglehetősen könnyű volt az, amit én írtam (2007-ben volt), az angol órákon kívül semmit nem készültem rá, amiből heti 5 volt. Azt hiszem 95%-os lett. Az akkori tudásomat erős középszintűnek éreztem.

2011. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!