Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, biztonságosabb...

Melyik a jobb, biztonságosabb az Elektronikus felvételi vagy a hagyományos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő egyformán biztonságos. Elektronikusnál nekem pl különösen tetszett, hogy figyelmeztet, hogy miket nem adtam még le, kivan írva az adott státusz mindig, hitelesítve vagyok-e vagy sem, nyomon tudod követni hogy mi a helyzet, át tudod ezredszerre is tekinteni! Az egyetlen buktató, hogy időben meg kell mindent csinálni, nem szabad utolsó napra hagyni, mert általában az utolsó napokban már igencsak túlterhelt a rendszer!
2011. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyat nem lehet, hogy mind a kettőt és akkor az teljesen biztonságos:)
2011. febr. 2. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
én elektronikusan intéztem tavaly és 100%-ig meg voltam vele elégedve,egyszerűbb és olcsóbb mint a postai
2011. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel ki kell nyomtatnod az összes adatodat és azt elküldeni postán is, ezért gyakorlatilag lehetetlen szerintem, hogy bármi is összekeveredjen vagy elkeveredjen! Amúgy szerintem fölösleges túlaggódni, én is abszolút meg voltam elégedve az elektronikussal. Ahogy mondtam nagyon is tetszett hogy számon tartja, és figyelmeztet, ha valamit még nem adtál le! Első voltam
2011. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek dolgoztatnád feleslegesen az ügyintézőket? Aztán meg mindenki hisztizik, hogy lassú a feldolgozás...

Teljesen jó az elektronikus, nekem sem volt vele semmi gondom. Nem utolsó pillanatra kell hagyni mindent és akkor nem lesz gond.

Egyébként nem hallottam olyanról, akit amiatt nem vettek fel, mert vmi hiba csúszott az e-felvibe...

2011. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elektronikus sokkal jobb, mint a hagyományos, azzal csináld, de ne mindkettővel.
2011. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!