Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan megy a jelentkezés...

Hogyan megy a jelentkezés végzős (érettségizős) diákoknak? Jelentkezési laphoz hol lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 00:19
 1/4 anonim válasza:

A jelentkezési lapot a tájékoztató/ tájoló könyvekkel lehet megvenni (megveszed és hozzá van a jelentkezési) vagy lehetett Edukáció kiállításon is kapni.De másik út a jelentkezésre, hogy efelvételivel jelentkezel.Ezt megteheted a felvi.hu által.

Kitöltöd a lapokat, és beküldöd minden eredményed fénymásolatával február 15-ig... Ami még most nincs meg, azt június valameddig pótolhatod.

Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.felvi.hu-n minden info rajta van!

miért nem lehet az ilyeneknek utána nézni? Kb. a jövőd függ tőle... És jövőre ha felvesznek mit fogsz csinálni? Akkor már senki nem fogja fogni a kezed, és intézni az ügyeidet. Nincs hely az órán, a vizsgán könyöröghetsz a tanszéken bővítésért, ütközik két fontos órád úgy, h másképp esélytelen felvenni, old, meg, senkit se érdekel. xstb. stb.

2011. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

TE meg bunkó vagy!!!Miért kell leszólni?Lehet nem lakik közel egyik olyan helyhez sem,ahol be tudná szerezni és arra volt kíváncsi,hogy nyomtatványboltban vagy valahol máshol tud-e venni!!!!!!!!!!!!

Nem kell fellengzősnek lenni,hogy te milyen kemény és okos vagy !!!!!!!!!

2011. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyetértek az utolsóval, ő kérdezett nekünk meg válaszolnunk, és nem pedig leoltanunk kéne.

Egyébként nagyon erősen ajánlom az e-felvételit, én is úgy csináltam. Igaz kicsit lassú a felvi, de így is sikerült!

2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!