Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó pár éve egyetemi levelező...

Jó pár éve egyetemi levelező szakon elvégeztem 2 évet, aztán halasztottam. Tudom ezt most folytatni, vagy elvesztek azok az évek?

Figyelt kérdés
1999-től 2001-ig tanultam az akkori Kertészeti Egyetemen levelező szakon, aztán halasztottam. Közben kaptam egy nagyon jó állást, és el is felejtkeztem a suliról. Most itthon babázom, és arra gondoltam jó volna befejezni. Nem ismerem a szabályokat, elvesztek azok az évek, vagy lehet kérvényezni hogy folytathassam ott ahol abbahagytam. Esetleg más felsőfokú suliban beszámítatthatom azt a 2 évet? Hol lehetne ennek utána nézni?
2011. febr. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte kizártnak tartom, hogy folytathasd, de inkább nézz utána magadtól az adott egyetemen. Az biztos, hogy a hallgatói jogviszonyod már régen megszűnt, és éegfeljebb ott tudnád beszámíttatni a már elvégzett tárgyakat, ha egyáltalán van erre esély.
2011. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez nagy kár, sok időm meg pénzem veszik el így akkor, de a választ köszönöm!
2011. febr. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!