Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fel lehet készülni...

Szerintetek fel lehet készülni 3 hónap alatt fizika érettségire?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy eredményesen sikerüljön?
2011. febr. 4. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha legalább 3 osztályzatod volt végig, és az alapok megvannak akkor simán.

Ha nem foglalkoztál vele, akkor nem, vagy igen nagy erőfeszítéssel...

2011. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy hét alatt összekapartam a 2est
2011. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz "eredményes" alatt? Mert az én szememben például egy kettes óriási kudarc lenne.
2011. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha megvannak a szóbeli tételek, és tudod otthon a kísérleteket is gyakorolni, akkor igen. kettest akármilyen kis tudással is össze lehet szedni, már csak a függvénytáblázatból is, de ha jobbat akarsz, mert mondjuk egyetemi felvételihez kell, akkor elég kevésnek tűnik a 3 hónap, főleg ha másra is kell mellette tanulni.

2007-ben én is fizikából érettségiztem.

21 N

2011. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kémiáról tudok nyilatkozni, de abból a 0-ról sikerült felhozni magam 3 hónap alatt 5-ösre, pedig minden másra, köztük biosz emeltre is készülnöm kellett. Elvileg nem sok különbség van a kettő között, szóval nem lehetetlen. :)
2011. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eredményes alatt 4-est értek. Az alapok nagyjából megvannak, napi 3 órát tudnék vele foglalkozni. Szerintetek belevágjak?
2011. febr. 4. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze :) A középszint nem nagy kihívás, ha picit is készülsz rá. Ráadásul lehet függvénytáblát használni. Amit tanácsolok, hogy gyakorolj az elmúlt évek érettségijein, mert gyakran azon lehet sok pontot veszteni, hogy nem ismered a típusfeladatokat.
2011. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan elszántad magad, hogy tartod a napi három órát, akkor vágjál bele.
2011. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!