Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne itt olyan, aki vendéglát...

Lenne itt olyan, aki vendéglátás-turizmus szakon tanul/tanult?

Figyelt kérdés
Kérdezősködni szeretnék, mert mindenki mást mond. Gondoltam annak a szava ér a legtöbbet, aki átélte, köszi. :)
2011. febr. 7. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg ott tanulok.
2011. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző félévben azt tanultam, de otthagytam
2011. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még idegenforgalmi és szálloda szakon tanultam, de kb. ua.
2011. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor tőletek kérdezném, hogy mennyire volt nehéz bekerülni, hol tanultok, nem bántátok-e meg. Azt hallottam, hogy nagyon túltelített, de nekem ez a szívem vágya. :) És ehhez a szakmához mindenképp 'rámenősnek' kell lenni? Valaki egyszer ezt mondta, már nem tudom ki.

Most ezek jutottak eszembe hirtelen, köszi!:)

2011. febr. 8. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Bekerülni nekem nem volt olyan nehéz, 22 ponttal volt több pontom, mint a ponthatár. De én személy szerint nagyon megbántam, hogy ide jelentkeztem, ott is hagytam fél év után, pedig azt hittem, nekem is ez a vágyam... :(
2011. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért döntöttél úgy, hogy ott hagyod? Melyik suliba jártál egyébként, BGF?
2011. febr. 8. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Bekerülni nekem sem volt nehéz, bár max pont volt+kellettek többletpontok is.

Igazság szerint nekem sem olyan volt a szak, amire vártam, de én nem hagytam ott, ha már egyszer elkezdtem. És végül is nem bántam meg, mert kikerültem külföldre gyakorlatra, ott megtanultam nagyon jól egy nyelvet, gyakoroltam másikat is, pár évet kinn is dolgoztam, és most néhány évvel az alapszak elvégzése után mentem vissza mesterszakra, turizmus-menedzsmentre, mert rájöttem, hogy tényleg a turizmusban akarok dolgozni a későbbiekben is majd.

Azt nem tudom mire érted, hogy rámenősnek kell lenni....?? Miben?

Én a Szolf-on végeztem amúgy, most a Pannon Egyetemen vagyok.

2011. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!