Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az idézetről ballagásra?

Figyelt kérdés

Rengeteg másikat próbáltam magamra erőltetni, de rájöttem, hogy ez az igazi... ti nem lepődnétek meg azon, ha hallanátok?

"Harcolni csak azért lehet, amit szeretünk, szeretni csak azt lehet, amit tisztelünk, tisztelni pedig azt, amit legalább is ismerünk."


2011. febr. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép idézet de szerintem nem ballagásra való, én hülyén néznék, ha mondjuk egy ballagási meghívón ez állna.
2011. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a meghívón lesz, hanem én fogom mondani. Nálunk az a szokás, hogy mindenki választ magának egyet, amit felmond. Egyébként köszönöm a válaszodat, ment a zöld mancs.
2011. febr. 8. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem sok igazságot látok a végében, de végül is jó gondolat. Egyébként nem Hitler bácsi mondta?
2011. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen, ő. Ismerős volt?
2011. febr. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!