Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező a ruházati eladó...

Kötelező a ruházati eladó szakma ha eladó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában kötelező. Bolttól függ, hogy mit ír elő, de szerintem már kérik, hogy legyen eladói végzettség.
2008. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mit akarsz"eladni"ha ruhat,akkor bizony szükséges,kivéve ha a fönökkel jo viszonyba vagy...
2008. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%

Nem. Főképpen akkor ha vasboltban leszel eladó.

Oda műszaki kereskedő szakma illik. :)

2008. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Én igaz ékszerboltban dolgoztam két évig régebben,de nem volt eladói végzettségem konkrétan.Igaz ötvös végzettségem volt,de sehol nem kérték az eladói végzettséget.Szerintem ezt boltja válogatja..
2008. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
most már kötelező, ha a főnöködnek nincs meg az üzletvezetői szakmája. Én is voltam eladó, nem volt meg a szakmám, meg a főnökömnek sem, ki is tettek ezért. Különben súlyos büntetéseket kellett volna fizetniük, ha elkapják őket. Ez van. EU.
2008. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!