Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami olyan oldal ahol...

Van valami olyan oldal ahol meg is értem a geometriát?

Figyelt kérdés
Az van hogy egyszerűen nem fogja fel az agyam a geometriát!! Már ez 8.tol egyszerűen nem.És valami olyan oldal kéne hogy vannak feladatok és hozzájuk megoldások meg fogalmak meg ilyenek.10 osztályos vagyok amugy ugyhogy valami olyan kéne hogy: Középponti szögekre feladat meg mittudomén mit veszünk de nem is izgat annyira.
2011. febr. 14. 17:38
 1/2 A kérdező kommentje:
annyira hülye vagyok h még ilyeneket is alig tudok h mi a háromszög szára vagy befogója..
2011. febr. 14. 17:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi a háromszög befogója, az nem értés, vagy nemértés kérdése. Ezt meg kell tanulni, és kész. Az "a" betűt érted? Nincs rajta mit érteni. Megtanultad, és tudod. Elég sok ilyen dolog van. Ha megtanulod az alapvető, értést nem igénylő fogalmakat, akkor fogod tudni megérteni az összetettebb dolgokat. Ez pont olyan, mintha úgy akarnál egy nyelvet megtanulni, hogy nem tanulod meg a szavakat. Az úgy nem fog menni, ha egyből a többszörösen összetett, múltidejű mondattal akarsz kezdeni...

A te gondod most az, hogy legalább két éve egy hangot sem tanultál meg, és ezt úgy akarod behozni, hogy a mostani anyaggal akarod kezdeni. Az az "oldal", amit keresel az a "tankönyv" nevű izé, amiből papírrepülőt hajtogattál. Úgyhogy hajtogasd csak szét, rágd át magad rajta, és mindjárt érteni fogod, hogy mivel foglalkoztok.

2011. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!