Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségiző orvosira...

Idén érettségiző orvosira készülők? Ti hol tartotok a tanulásban? Hogy haladtok az anyaggal és miből készültök?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

hát elég érdekesen állok ugye bár kémia és bioszból készülök a szerves kémiát még csak most fogom elkezdeni átnézni meg egy hete kezdtem el azt h mindennap megoldok kb. 10 számítási feladatot belőle, biológiából meg még hátra van etológia, ökológia evolució szóval van dolgom te hogy haladsz? és hova jelentkeztél?

2011. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Én Pestre és Pécsre általános orvosnak illetve fogorvosnak! Mi már nagyjából befejeztük az anyagot, most ismétlünk de úgy érzem lehetetlen ennyi mindent a fejemben tartani, még ha egyszer már tanultam is. :-S Melyikből emeltezel?

2011. febr. 19. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

nah az tök jó nem értem mit problémázol nekem van aggódni valóm neked ez esetben nincs ha már mindent átvettetek akkor nincs baj csak olvasgatod minndenap érettségiig és bőven jó vagy most fúú hát kiakadtam ne vedd rossz néven jó nem vagyunk egyformák dehh akk is legyél már magabiztosabb!!!! amúgy mi történhet ha nem sikerül ezt végig gondoltad? hát elmondom max nem vesznek fel és halasztasz és újra csinálod ez a legrosszabb ami történhet, nem fog a világ összedőlni persze bennem is van félelem de tudom, hogy már az valami ha legalább megpróbálja az ember és végülis bármilyen irányba megy el tanulságos lesz :)

mellesleg biológiából emeltezek

2011. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahh dejó, végre valaki aki megnyugtat és nem csak idegesít az érettségivel. :-D Én is bioszból emeltezek :-) És te melyik egyetemre pályázol? Egyébként ne aggódj, van még időd tanulni és simán meg lesz az neked is! Sok sikert!
2011. febr. 19. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi:) am csak általános orvosit jelöltem SE,PTE, SZTE, DE sorrendben
2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!