Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtudom ezt még ma tanulni?

Megtudom ezt még ma tanulni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de kétségbeejtően sok a kémia tanulnivaló(11, A4-es méretű oldal). Ha most kezdem el, megtudom még tanulni ma?(+ még van 8 oldal töri is...)Holnapra kéne amúgy. 13/L
2011. febr. 23. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ügyes csaj vagy, menni fog! Csak ne pánikolj. Nyugalom, kezdd el olvasni, aztán mondd vissza, majd ami nem megy, megint átnézni, addig mondogasd vissza hangosan, amíg nem megy. Nem sok anyag, sikerül, hidd el!
2011. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van róla valami halvány fogalmad, hogy mi van az anyagban, figyeltél órán, akkor szerintem meg. Ellenkező esetben kétséges
2011. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tökéletesen nem, de minél többet foglalkozol vele, annál jobb lesz. velem is előfordult már, hogy "jaj, ez túl sok" alapon neki se kezdtem, de rendszer nem lett belőle. Bár 13 évesen még elég lazán lehet venni egy-két dolgot.

Azaz: kezdd el tanulni. ;)

2011. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ettől fellelkesültem :)
2011. febr. 23. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát te ismered milyen gyorsan tanulsz, én azt mondom, meg tudod. De magamból indulok ki, én elég gyorsan tanulok, más viszont sokkal lassabban, nem tudom, te mennyit szoktál tanulni.

11 oldal szerintem nem olyan sok, és a kémiában sok olyan rész van, amit csak meg kell érteni és utána már megy.

2011. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 500 oldalnyi tűzvédelmi jogszabályt kellett megtanulnom :D. Nem sikerült p:
2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na, mi volt ma a suliban?
2011. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4-esre megírtam a kémiát :D
2011. febr. 24. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy ügyes csaj vagy :) Gratula!
2011. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!