Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik korábban felvételiztek...

Akik korábban felvételiztek középiskolába! (? )

Figyelt kérdés

Ahova szerettek volna menni ott az ideiglenes rangsoron hanyadikok voltatok?És a végleges listán végül hanyadikok letettek?

És hány pontotok lett a központi/tehetséggondozó felvételin?


2011. febr. 26. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2011. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90 pontom lett tehetséggondozón, az első 30-ban benne voltam (ezen kívül pontosabbat nem mondtak). A végleges lista az osztálynévsor lett, abban nem volt helyezés. :)
2011. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 helyet jelöltem meg ebből 4et ugyanabban a suliban. Ott az első ami volt, egy emelt szintű magyar osztály volt 15ös csoport létszámból voltam 13ik de még jó páran kiestek előlem (kb 7-8adik lehettem végül) végleges rangsort nem is láttunk szerintem csak a levelet, hogy feltudnak venni és ekkor és ekkor van a beiratkozás.


Pontokra már nem emlékszem meg volt hogy az egyik osztályba így számolták a pontot másikban amúgy.


A többi osztályba értelem szerűen lejjebb kerültem bár jóval gyengébb követelményű osztályok voltak, mivel, hogy már felvettek egy osztályukba, volt olyan hogy sokkal kevesebb pontosak voltak felettem, informatika osztályba például 63ik voltam (pedig infótagoztról mentem vna :)) szóval ez így nem jelent semmit.

2011. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65. voltam, 40. valahanyadik lettem (nem kerültem be) fellebbeztem és felvettek. a többire már nem emlékszem, bocsi :D am ez tavaly volt, 66 pontom lett (ami egész jónak számított)
2011. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!