Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen önéletrajzot írjak,...

Milyen önéletrajzot írjak, hogy felvegyenek a Számalk Szakközépiskolába alkalmazott grafikus képzésre?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,tavaly érettségiztem,(2 évet csúsztam,mert nyelvi előkészítős osztályba mentem,ami nulladikkal kezdődik és 5 éves,azután még ki is hagytam 1 évet egészségügyi okok miatt,a 11. és 12. évet magántanulóként végeztem el)idén elkezdtem egy egyetemet,amihez a szüleim ragaszkodtak,itt agrármérnök lettem volna,de annyira nem az én világom,hogy pár hónap után ott hagytam,és eldöntöttem,hogy nem hagyom magam befolyásolni,grafikus leszek.Mindig is szerettem rajzolni,kreatívnak mondhatom magam,mindig pozitív kritikákat kapok szóval állítólag tehetséges vagyok bár az önbizalmam még elég kicsi.A szüleim nem támogattak,nem túl sokba nézik a művészetet (főleg apu) mindenáron mezőgazdasági pályára akartak terelni ameddig rá nem jöttek,hogy nem fog összejönni.

Na ezt most hogy írjam bele önéletrajzba hogy eléggé hivatalos legyen de mégis benne legyen a lényeg?

Egyáltalán miből álljon az egész?Van érettségim (a választott tantárgy művtöri -ez lehet,hogy számít)és középfokú angol nyelvvizsga.Szakma nincs és sehol nem dolgoztam...

Név,elérhetőségek,iskolák és azt amit leírtam,hogy rakjam össze egy önéletrajzba hogy ne röhögjenek körbe?És milyen infók kellenek még ami fontos?


2011. febr. 27. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírod a legfontosabb adataidat, plusz a tanulmányaidat, én a végére még leírtam a hobbym, nem veszik túl komolyan, szerintem meg se nézik.

Egy számalkos...

2011. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SZÁMALK SZKI ***** válasza:

Az önéletrajz nappali tagozaton kötelező melléklete a beiratkozásnak.

Az önéletrajz Europass minta szerint az alapokat, tudjuk hogy nem lehet sokat írni, de ez kötelező szakképzés esetében és a későbbiekben is hasznát veszik a tanulóink a szakmai gyakorlat szervezésekor.

2012. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!