Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A dolgozatomban felhasználtam...

A dolgozatomban felhasználtam forrásként hu. Wikipedia. Org/wiki/Els%C5%91_vil%C3%A1gh%C3%A1bor%C3%BA a wikipédia első világháború cikkjét. Ezt formailag, hogy kell beírnom a tartalomjegyzékbe?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

beírod a linket és a letöltés idejét is!

Én a szakdogában a könyvek alá írtam, hogy internetes források, és alá felsoroltam a fent említett módon

2011. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tinker Bell ***** válasza:
Forrás: Első világháború - Wikipédia
2011. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, itt pontosan le van írva, nézd meg az URL címszó alatt. (Az előző válaszoló pontosítása végett.)

[link]

2011. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Wikipédia segít neked! Minden lapon van egy olyan link, hogy "Hogyan hivatkozz erre a cikkre?", és onnan csak ki kel másolnod! Az eszközöknél van baloldalt, de lehet, hogy össze van csukva az a menü.
2011. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. A cím puszta beírása nem elég, hiszen a cikknek vannak szerzői is, nem a Wikipédia a szerző! Ezért kell rendes link, de a legjobb az előbb mondott eszközt használni, arra való, és többféle stílusú hivatkozást ad készen.
2011. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!