Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a kérdésem elsősorban...

Ez a kérdésem elsősorban romániaiakhoz szól. Beiratkoztam a sofőriskolába, és amennyiben lejár a bizonyos egy évem, meg lehet hosszabbítani egy adott összeg fejében?

Figyelt kérdés
Elsősorban romániai válaszadók véleményére vagyok kíváncsi, feltételezem a magyarországi sofőriskola-rendszer másképp működik. Bizonyos ismerőseim így, mások pedig úgy tudják, én pedig nagyon hálás lennék az igazságért. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 14. 22:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Szépen megismételtem magam a lenti sorokban is...
2011. márc. 14. 22:24
 2/2 anonim válasza:
A román törvények szerint ha az éved lejár újra kell csináld az iskolát. Az abban áll hogy iskolába kell járj kell vezess és kell tesztelj. októberi változás szerint ha az iskolából kijöttél mehetsz vizsgázni a rendőrségen (sala) és ha onnan kijöttél mehetsz hosszuba gyakorlatban vizsgázni. A változás az hogy ha nem sikerülsz hosszuba akkor nem kell ujracsináld a salat de köteles vagy 6 ora vezetést vegyél ujboli vizsgázás céljábol. A vizsgák közti idő két hét. Ha elkezded az iskolát és valamilyen okbol nem tudod folytatni lefagyasztathatod az évet mikor egy későbbi időpontban folytathatod az abbahagyott iskolát. Több felvilágosítást a helyi sofőrsíkólában vagy ahol jártál ott kaphatsz.
2015. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!