Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappaliról levelezősre? Hogyan?

Nappaliról levelezősre? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzetem h az ELTE-BTK germanisztika szakára járok. Nappalin vagyok, amúgy BA-s és ez még csak a második szemeszterem. Kaptam egy elég jó álláslehetőséget abban a városban, ahol élek. És sokkal jobban járnék vele, mint ezzel a szakkal, amivel ráadásul abszolút nem szeretnék a jövőben foglalkozni. A szüleim kérésére végzem csak el az alapot, a mastert csak akkor ha megszáll a szentlélek.

Nem beszélek a levegőbe, rengeteget számolgattunk tegnap édesanyámmal, és ha júliustól elkezdem azt a munkát, 3-4 éven belül millióim lesznek, ha hozzácsapom a mostani pénzemhez. Ennyi pénzre nem tudnék szert tenni, ha tovább növeszteném a szebbik felem itt az egyetemen nappalin, és csak felemészteném a családom anyagi javait.

A kérdésem a következő: Mit kell tennem, kivel kell beszélnem vagy kinek kell írnom, h levelezősre mehessek? (Azt hozzá kell tennem h itt az eltén germanisztikából nincs levelezős, ergo másik egyetemre kéne járnom.) Valami ötlet lenne?

Előre is köszönöm!


2009. febr. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

és ha keresnél egy olyan szakot levelezőn ami érdekel is???ez még csak. félév, szerintem nem gáz.

én mondjuk első utan hagytam ott első sulimat, és most ezt amit csinálok, már levelezőn cisnálom, de én még csak keresem a munkát.



bolognas vagy szóval átjelentkezni nem lehet, csak ujrafelvételizni..egy év mulva ugyanerre...vagy vmi jóra levelezőn..

2009. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a tanárokkal próbálnék beszélni. Mondd el nekik, hogy muszáj dolgoznod, saját magad tartod el, stb. Hátha megengedik, hogy csak vizsgázni járj be. Bár nem tudom, hogy mennyi gyakorlati jegyes tárgyad van, de nekem anno a Pszf-en engedték.
2009. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp levelezőre szeretnél átmenni, legkorábban augusztusban a pótfelvételin tudsz felvételizni.
2009. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! Próbálkozni fogok.
2009. febr. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!