Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az ideiglenes felvételi...

Ha az ideiglenes felvételi listán 61. vagyok és 55 öt vesznek fel akkor engem felvesznek?

Figyelt kérdés
Lécci...fontos lenne
2011. márc. 20. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvassatok már néha egy kicsit vissza légyszi! 541 ilyen kérdés volt csak az elmúlt 1 hétben. Amennyiben nem első helyen jelölte meg az összes előtted levő ezt az iskolát, és felvették őket máshova, akkor igen, lehet esélyed...
2011. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! :)
2011. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg...de attól hogy sokan írják hogy van esélyed nem leszel jobb helyzetben
2011. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 29. voltam (vagyok mert most vagyok 8os) és asszem 28 főt vettek fel max. Nem tom, de 25 fős osztályt indítottak és engem 5.ként vettek fel :)
2011. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok. szal sztem van esélyed nyugi
2011. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen...:)

remélem is...:DDD

2011. ápr. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!