Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha augusztus közepén töltöm...

Ha augusztus közepén töltöm be a 17-et akkor júniusban elkezdhetek járni jogsira?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:40
 1/5 anonim válasza:
hat 16es felevesen mar lerakhatod a kreszt. vagyis ha juniusban elkezded akkor juliusban lesz a kresz vizsgad vagy elobb. a gyakorlati vizsgahoz pedig 17nek kell lenned. :)
2011. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HudsonHawk válasza:
Viszont B kat. jogosítványod nem lesz csak ha betöltöd a 18-at.
2011. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az infó:) ÉRdeklődtem és elvileg ha minden jól megy akkor kb 3 hónap alatt le lehet teni a jogis.t Szóval hogyha én elkezdeném júniusban és kb augusztus végére megszerezném, akkor meg is kapnám a jogosítványomat? Mert úgy tudom, hogy ahhoz 17 és félnek kell lenni. ???
2011. márc. 25. 14:40
 4/5 anonim válasza:
elso vagyok! inkabb szeptember elejere inkabb. mert rutin kotelezo 10ora plusz mostmar 30 kotelezo forgalmi ora.. regebben 20 volt.. es rendes b kat-os jogsit kapsz egybol.. masodik nem tudom hol hallottad ezt.. elottem is letettek sokan akik 17 evesek voltak es rendes jogsit kaptak.. nem ideigleneset.. :)
2011. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igy már arra gondoltam, hogy lehet, hogy augusztusban elkezdem, legalább még szünetben tudok tanulni a kreszre aztán pedig vezetni suli időben is tudok:D köszi szépen az infókat!
2011. márc. 26. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!