Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők! Kaptatok már...

Felvételizők! Kaptatok már vissza tértivevényes lapot vagy valamit a Felvitől?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
még nem,áprilisban küldenek.
2009. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a tértivevényes lapot,amit akkor küldenek vissza, ha megkapták azt nem előbb kapjuk meg?
2009. febr. 27. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
mondom,hogy nem.
2009. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én elektronikusan jelentkeztem és ezt kaptam csütörtökön:

Kedves XY!

Tájékoztatjuk, hogy ********* felvételi azonosító számon nyilvántartott elektronikus felsőoktatási jelentkezéséhez (e-felvételi) tartozó hitelesítő adatlapja megérkezett, annak feldolgozása megtörtént. A feldolgozás eredményét alább olvashatja:


Az e-felvételi keretében benyújtott jelentkezése hitelesítésre került, ezzel kapcsolatban tehát további teendője nincs.

A jelentkezési adatai a hitelesített állapotnak megfelelően betöltésre kerülnek a központi felvételi nyilvántartásba.


Tisztelettel:

az Oktatási Hivatal megbízásából Educatio Kht.


Ennyit tudok, ha papír formájában jelentkeztél, akkor bocsi a kommentért. Viszont azt tudom, hogy eddig egyetlen osztálytársam sem kapott semmit, aki papíron adta be a jelentkezését. Szép napot! :)))

2009. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet:) de igen postai úton csináltam:)
2009. márc. 1. 16:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Már megkaptam a tértivevényest,szval lehet nem kellett volna beflegmázni rám,na mind1.
2009. márc. 2. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva,ha egyszer tényleg áprilisban küldenek visszaigazolást azoknak akik postai úton jelentkeztek?
2009. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen tértivevényest?
2009. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem éppen most hozta meg a Posta
2009. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!