Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtartjátok/megtartottátok...

Megtartjátok/megtartottátok az iskolai befejezett tankönyveket-füzeteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami engem illet, nem dobtam ki. A tudás érték. Még a füzeteket, jegyzeteket sem dobtam ki. Nekem van 2 kisebb tesóm, így nekik adtam belőlük egy csomó mindent, amit tudnak hasznosítani. De érettségiig mindent megtartottam magamnak. Nyelvkönyveket az unokatesóimnak adtam, mert a tesóim németesek én meg angolos voltam, így azok se mentek kárba.
2011. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én vagyok a elgkisebb, ezért én a könyvek nagyrészét örököltem. Tehát amikor befejeztem, kélrdeztem a suli könyvtárát, hogy a jobb állapotú könyveket beveszik-e természetesen ingyen, hogy lehessen hazsnálni: nem kellett nekik... Így a jobb állapotúakat vaterára feltettem bagóért, az is több mintha kidobnám. A többi ment a levesbe. Füzeteket sem tárolgattam, mert minek...?

Egyedül az angolkönyvek maradtak meg.

2011. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy-két olyan tankönyvem amit nem szívesen dobnék ki mert elég jó könyvek (művészetek, társadalom) és az áruk is magasabb volt. Vannak amiket azért nem bobok ki mert érettségire kellenek tanulni, ami maradt azt meg megörökli tesóm (fizika, etika, média). Az általánosból megmaradt tankönyveim viszont már se nekem sem másnak nem kellenek, így azokat nem is tartottuk meg. Füzetekkel is úgy vagyok, hogy ha még kellhet a jövőben akkor megtartom.
2011. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most hetedikes vagyok és kb.negyedikig visszamenőleg vannak meg a cuccaim..van egy húgom is és néha megnézi hogy mik a válaszok..:)
2011. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!